فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۵۶۳
کد خبر: ۹۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
با دستور عزیزی خادم؛
رئیس کمیته بازاریابی و تلویزیون درباره فراخوان طراحی لوگوی جدید فدراسیون فوتبال گفت: به زودی فراخوان مربوط به این طرح از طریق رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، احسان اصولی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بازاریابی و تلویزیون درباره فراخوان طراحی لوگوی جدید فدراسیون فوتبال گفت: یکی از مطالباتی که در فضای عمومی جامعه و بخصوص اهالی و نخبگان فوتبال وجود دارد، بحث لوگوی فوتبال است. همانطور که می دانید لوگوی فدراسیون فوتبال، نشان دهنده مجموعه هویتی و ارتباط برقرار کردن با مخاطب است. در همین راستا باید یک لوگوی مناسب و شکیلی را داشته باشیم. همانطور که می دانید لوگوی فدراسیون فوتبال در هر کشوری مبین بحث هویتی آن کشور بوده و کشور عزیزمان ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و باید بهترین اثر که شاکله ای از هنر و هویت کشورمان است را در اختیار داشته باشیم.

وی در ادامه در خصوص اینکه اعضای هیات رئیسه و رییس فدراسیون فوتبال موافق تغییر لوگوی جدید برای فدراسیون فوتبال هستند، گفت: این بحث در نشست هیات رئیسه مطرح و در نهایت با موافقت اعضا رو به رو شد و با دستور عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال مقرر شد تا اقدامات لازم در این خصوص گرفته شود. در واقع معتقدیم فوتبالی که 80 میلیون هوادار ملی دارد، باید پاسخی به جامعه هواداری فوتبال در ایران در خصوص این موضوع بدهد. بر همین اساس تصمیم گرفته شد فراخوانی را در خصوص طراحی لوگوی فدراسیون فوتبال در فضای عمومی، رسانه و افکار عمومی منتشر و از همه اساتید، دانشجویان و علاقمندانی که در حوزه طراحی و خلق آثار هنری فعالیت دارند، دعوت کنیم تا در این فراخوان مشارکت کنند.

عضو هیات رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: پس از ارائه طرح ها به دبیرخانه، آثار جمع آوری و ممیزی شده و در نهایت توسط داوران و صاحب نظران، اساتید و حتی هواداران و اصحاب رسانه  مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در پایان لوگوی جدید فدراسیون  انتخاب خواهد شد. بدون شک طرح مد نظرمان فراخور با فرهنگ، تمدن و هویت کشورمان باید باشد چرا که جایگاه فوتبال ایران در سطح آسیا و جهان  حائز اهمیت است و باید یک لوگوی جدید داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هدفمان این است در رقابتهای جام جهانی با لوگوی جدید شرکت کنیم، در ادامه افزود: از ظرفیت تمام علاقمندان و هواداران و هر کسی که در این حوزه ذوقی دارد، استفاده خواهیم کرد و در قالب فراخوان عمومی، آثار  به مسابقه گذاشته خواهد شد و در نهایت به بهترین اثری که دریافت می کنیم، هیات داوری رای خواهند داد و به امید خدا با صعود تیم ملی فوتبال ایران به  جام جهانی قطر، با لوگوی جدید در این جام بزرگ شرکت خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: ظرف چند روز آینده، متن فراخوان در سایت رسمی فدراسیون فوتبال و روزنامه های کثیر الانتشار منتشر می شود. مبادی تعریف شده ای را برای دریافت آثار و مشخصاتی که از لحاظ فنی دارد مطرح می کنیم و مجرایی را برای سوالات و نقطه نظرات شرکت کنندگان در نظر می گیریم تا قبل از بازیهای جام جهانی و صعمود ایران به قطر، لوگوی جدید طراحی و منتشر شود  و  از نفراتی که مشارکت می کنند و در نهایت طرح منتخب  نیز تجلیل خواهیم کرد.

 

 

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام اسامی داوران هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان

جریمه نقدی و محرومیت برای تیم های فوتسال و فوتبال

برگزاری نشست کمیته انضباطی پیرامون حوادث دیدار تراکتور و پرسپولیس

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

برگزاری کارگاه وی ای آر برای بازیکنان تیم امید

پیگیری تمرینات تیم امید در مرکز ملی فوتبال پیش از اعزام به عراق

کاروان تیم امید تست پی سی آر داد

گزارش تصویری از تمرینات تیم ملی امید

پربازدیدترین ها

اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون

اعلام داوران هفته 28 لیگ برتر فوتبال

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران

پیروزی شاگردان عبدی مقابل قرقیزستان

پیروزی نوجوانان ایران مقابل افغانستان

نشست مشترک استیلی، اصولی و سراجی با مدیرعامل منطقه آزاد کیش

همکاری وزارت خارجه با فدراسیون در خصوص دیدار با کانادا

اعلام داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول

حضور تاج ، ماجدی و کامرانی فر در کنگره سالانه AFC

گزارش تصویری از بازی نوجوانان ایران و قرقیزستان