فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۸۶۸
کد خبر: ۹۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
با دستور عزیزی خادم؛
رئیس کمیته بازاریابی و تلویزیون درباره فراخوان طراحی لوگوی جدید فدراسیون فوتبال گفت: به زودی فراخوان مربوط به این طرح از طریق رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، احسان اصولی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بازاریابی و تلویزیون درباره فراخوان طراحی لوگوی جدید فدراسیون فوتبال گفت: یکی از مطالباتی که در فضای عمومی جامعه و بخصوص اهالی و نخبگان فوتبال وجود دارد، بحث لوگوی فوتبال است. همانطور که می دانید لوگوی فدراسیون فوتبال، نشان دهنده مجموعه هویتی و ارتباط برقرار کردن با مخاطب است. در همین راستا باید یک لوگوی مناسب و شکیلی را داشته باشیم. همانطور که می دانید لوگوی فدراسیون فوتبال در هر کشوری مبین بحث هویتی آن کشور بوده و کشور عزیزمان ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و باید بهترین اثر که شاکله ای از هنر و هویت کشورمان است را در اختیار داشته باشیم.

وی در ادامه در خصوص اینکه اعضای هیات رئیسه و رییس فدراسیون فوتبال موافق تغییر لوگوی جدید برای فدراسیون فوتبال هستند، گفت: این بحث در نشست هیات رئیسه مطرح و در نهایت با موافقت اعضا رو به رو شد و با دستور عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال مقرر شد تا اقدامات لازم در این خصوص گرفته شود. در واقع معتقدیم فوتبالی که 80 میلیون هوادار ملی دارد، باید پاسخی به جامعه هواداری فوتبال در ایران در خصوص این موضوع بدهد. بر همین اساس تصمیم گرفته شد فراخوانی را در خصوص طراحی لوگوی فدراسیون فوتبال در فضای عمومی، رسانه و افکار عمومی منتشر و از همه اساتید، دانشجویان و علاقمندانی که در حوزه طراحی و خلق آثار هنری فعالیت دارند، دعوت کنیم تا در این فراخوان مشارکت کنند.

عضو هیات رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: پس از ارائه طرح ها به دبیرخانه، آثار جمع آوری و ممیزی شده و در نهایت توسط داوران و صاحب نظران، اساتید و حتی هواداران و اصحاب رسانه  مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در پایان لوگوی جدید فدراسیون  انتخاب خواهد شد. بدون شک طرح مد نظرمان فراخور با فرهنگ، تمدن و هویت کشورمان باید باشد چرا که جایگاه فوتبال ایران در سطح آسیا و جهان  حائز اهمیت است و باید یک لوگوی جدید داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هدفمان این است در رقابتهای جام جهانی با لوگوی جدید شرکت کنیم، در ادامه افزود: از ظرفیت تمام علاقمندان و هواداران و هر کسی که در این حوزه ذوقی دارد، استفاده خواهیم کرد و در قالب فراخوان عمومی، آثار  به مسابقه گذاشته خواهد شد و در نهایت به بهترین اثری که دریافت می کنیم، هیات داوری رای خواهند داد و به امید خدا با صعود تیم ملی فوتبال ایران به  جام جهانی قطر، با لوگوی جدید در این جام بزرگ شرکت خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: ظرف چند روز آینده، متن فراخوان در سایت رسمی فدراسیون فوتبال و روزنامه های کثیر الانتشار منتشر می شود. مبادی تعریف شده ای را برای دریافت آثار و مشخصاتی که از لحاظ فنی دارد مطرح می کنیم و مجرایی را برای سوالات و نقطه نظرات شرکت کنندگان در نظر می گیریم تا قبل از بازیهای جام جهانی و صعمود ایران به قطر، لوگوی جدید طراحی و منتشر شود  و  از نفراتی که مشارکت می کنند و در نهایت طرح منتخب  نیز تجلیل خواهیم کرد.

 

 

 

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

شمسایی: خدشه‌دار کردن آبروی فوتبال ایران ظلم است

پورابراهیمی: درتلاشیم در حداقل زمان ممکن هرچه سریعتر اقدامات لازم را در خصوص اساسنامه بعمل آوریم

اعلام تیم داوری دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

آغاز ثبت نام اصحاب رسانه جهت حضور در مسابقات جام ملت‌های بانوان آسیا 2022

رفیعی: فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و قوه قضائیه قانون‌گذار نیستند

 برگزاری کلاس نمایندگان فوتسال بانوان

جدیدترین آرای کمیته وضعیت بازیکنان اعلام شد

عزیزی‌خادم: فوتبال امروز ایران سرافراز و سربلند است

اسامی داوران هفته 12 لیگ برتر فوتسال

رفیعی: منتظر اعلام دادگاه حمکیت ورزش در خصوص پرونده ویلموتس هستیم

پربازدیدترین ها

حضور سفیر ایران در ورزشگاه شهر دوشنبه

قدردانی سفیر ایران از بازیکنان زیر ۱۵ سال

۱۱ نماینده از ایران جوایز پزشکی آسیا را کسب کردند

اعلام تیم داوری دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

اعلام اسامی داوران هفته ششم لیگ برتر

قهرمانی ایران در مسابقات کافا تاجیکستان

پیام تبریک رییس فدراسیون به تیم ملی زیر ١۵ سال

کامرانی فر: برگزاری دوره‌های بین المللی، مربیان را با علم روز آشنا می کند

شکایت فدراسیون فوتبال ایران علیه فدراسیون فوتبال اردن

مجمع انتخاباتی هیات فوتبال گلستان آغاز شد