فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۱۲۴۲
کد خبر: ۹۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون در تمرین تیم ملی فوتبال حاضر شدند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،در ابتدای این دیدار شهاب الدین  عزیزی خادم در جمع ملی پوشان گفت: سلام و خیر مقدم دارم خدمت دکترسجادی برادر عزیزمان از قهرمانان صاحب‌نام عرصه ورزش هستند و جا دارد در همین مدت کوتاه بابت پیگیریهایی که در رابطه با فوتبال انجام داده اند، چه زمانی که تیم ملی در خارج از کشور بود و چه زمانی که در داخل حضور داشت ازایشان تشکرمی کنم.

وی ادامه داد: حضور دکترسجادی باعث دلگرمی است به واسطه نگاه حرفه‌ای که دارند یک صمیمیتی بین ما و ایشان وجود دارد. دکتر سجادی از قهرمانان و ورزشکاران حرفه ای این مملکت بودند و بهتر چم و خم ورزش حرفه‌ای آشنا هستند، حضورشان در کنار تیم ملی و بازیکنان تیم ملی باعث قوت قلب و دلگرمی ما است.

دکتر حمید سجادی هم با تشکر از شهاب الدین عزیزی خادم در جمع ملی پوشان گفت: به یکایک عزیزان به شما خسته نباشید می‌گویم، از کادر فنی تشکر می کنم، پیروزی های گذشته شما باعث خوشحالی همه ما شد قدردان شما هستیم. من به دکتر عزیزی خادم قول دادم که هر طور ایشان تشخیص بدهند، تشویق خواهید شد. خیالتان راحت بنده به عنوان خادم ورزش و به عنوان فردی که خاک ورزش را خورده می دانم که ورزش قهرمانی فراز و فرودهای بسیاری دارد استرس و فشارهای بسیاری را باید متحمل شوید، از اهمیت کسب پیروزی و سختی هایی که وجود دارد آشنایی دارم من از جنس خود ورزش هستم سعی می کنم آنچه را که زیبنده شما و متناسب با شأن و شخصیت شما باشد را فراهم کنم و در این مسیردوشادوش شما عزیزان هستم دعا می کنم با صعود به جام جهانی باعث شادی مردم شوید.

سجادی ادامه داد: فردا بازی مهمی را پیش رو دارید، برد فردا می تواند احتمال صعود به جام جهانی را خیلی بالا ببرد. به امید خدا اگر صعود به جام جهانی قطعی شود، تازه شروع کار است. یک سال سنگین را پیش رو خواهید داشت که تازه در آنجا و در آن مسیر بهترو مصمم تر کنارتان هستیم. ما را در کنار خودتان بدانید. بازیکنان عزیز تیم ملی سربلندی شما آرزوی ماست ما همیشه به یاد شما هستیم و بدانید به عنوان یک یار همیشه کنارتان خواهیم بود.

در انتها جا دارد برای برادر عزیزم عزیزی خادم که در این فدراسیون با این میزان از فشار و استرس درحال فعالیت است آرزوی موفقیت کنم.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

اعلام رای کمیته اخلاق

برنامه دو مسابقه معوقه لیگ برتر و جام حذفی اعلام شد

اعلام آرای انضباطی

برنامه مسابقات هفته های هشتم و نهم لیگ برتر بانوان

دیدار تیم ملی فوتسال بانوان ایران و تاجیکستان

فروزان سلیمانی: مسابقات کافا محک بسیار خوبی بود

پیام تبریک رئیس فدراسیون به تیم ملی فوتسال بانوان

محسنی اژه‌ای: پیروزی‌های بیشتر را برای تیم ملی فوتبال کشورمان آرزومندم

تیم ملی فوتبال بانوان با پرواز اختصاصی وارش به ایران بازگشت

تبریک حسین امیر عبداللهیان بابت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر

پربازدیدترین ها

آغاز فروش اینترنتی بلیت بازی ایران و عراق

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

تمرین تیم ملی فوتبال ایران

دیدار تیم های ایران و عراق در ورزشگاه آزادی

اعلام فهرست بازیکنان تیم ملی فوتبال

نیمه اول دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق

دیدار تیم ملی ایران و عراق

ویدئوی صحبتهای سارا شیربیگی، بازیکن تیم ملی پس از پیروزی برابر تاجیکستان

شهاب الدین عزیزی خادم: با مساعدت ویژه رییس جمهوری و دستور معاون اول پاداش تیم ملی پرداخت می شود