فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید: ۷۳۳
کد خبر: ۹۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید تمام تلاش فدراسیون فوتبال بر این است که با برنامه ریزی، شرایط را به گونه‌ای فراهم کند تا تیم های ملی در بهترین وضعیت ممکن در مسابقات حضور داشته باشند.

رضاییان: لازم است حمایت و همدلی همه جانبه تا صعود به جام جهانی ادامه داشته باشد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بهرام رضاییان، عضو هیات رئیسه فدراسیون درباره عملکرد تیم ملی در بازی برابر تیم های امارات و کره جنوبی گفت: فکر می‌کنم دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی تغییرات لازم را ایجاد کرده و تیم ملی رو به جلو بازی می کند. وقتی بازی تیم ملی را می بینم لذت می برم. در بازی برابر کره جنوبی می توانستیم برنده دیدار باشیم. در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم و موقعیت های زیادی را بازیکنان تیم ملی به وجود آوردند که اگر وارد دروازه می‌شدند، بدون تردید برنده این بازی بودیم. نمی دانم منتقدان چگونه می گویند خوب نبودیم. اگر بازی را برده بودیم، می گفتند تیم خوبی داریم. آنچه مسلم است تیم ملی در این مرحله توانست با پیروزی برابر امارات و تساوی برابر کره جنوبی با کسب 10 امتیاز در صدر جدول گروه A قرار گیرد. خدا را شکر در رتبه ۲۲ جهان و صدر آسیا هستیم. امیدواریم این روند موفقیت ادامه داشته باشد.
وی در ادامه اضافه کرد: همانگونه که در مرحله قبل جام جهانی با بی عدالتی بحرین را میزبان مسابقات اعلام کردند و کارشکنی های متعددی (از جمله ساعت برگزاری مسابقات) اتفاق افتاد، تیم ملی توانست بهترین نتایج ممکن را کسب کند و رایزنی های رئیس فدراسیون فوتبال نتیجه داد و در کشور خودمان میزبانی را انجام دادیم که این میزبانی شرایط و الزاماتی از جمله VAR را نیاز داشت که خوشبختانه نصب و راه اندازی شد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون با اشاره به حضور تیم های ملی در مسابقات بین المللی گفت: تمام تلاش فدراسیون فوتبال بر این است که با برنامه ریزی، شرایط را به گونه‌ای فراهم کند تا تیم های ملی در بهترین وضعیت ممکن در مسابقات حضور داشته باشند. با توجه به رویدادها و مسابقاتی که در پیش روی تیم های ملی فوتبال امید، بزرگسالان و ساحلی است، فدراسیون فوتبال سعی کرده با در اختیار گذاشتن بهترین امکانات شرایط حضور موفق در میادین را برای تیم های ملی فراهم کند. همچنین مجلس شورای اسلامی، دولت محترم و وزیر ورزش و جوانان مثل همیشه پشتیبان و همراه فدراسیون فوتبال بوده و هستند که جای تقدیر و تشکر دارد.
رضاییان اضافه کرد: تیم ملی فوتبال نتایج خیلی خوب و بی نظیری کسب کرده است. امیدوارم در ادامه راه با همدلی و حمایت همه جانبه دست به دست هم دهیم تا تیم ملی به مسابقات جام جهانی صعود کند و شور و نشاط را در بین جوانان و مردم عزتمند کشور فراهم کند.

قاب خاطرات
گزارش تصویری
ویدئوها
آخرین اخبار

گزارش تصویری دیدار تیم امید ایران و امید عراق

دومین بازی دوستانه به سود میزبان

برگزاری جلسه فنی و آنالیز تیم امید عراق

انجام تست کرونا از کاروان تیم امید ایران در هتل بغداد

اعلام ترکیب تیم امید ایران در بازی دوم دوستانه مقابل امید عراق

رضا کاخساز وارد اردوی تیم امید در بغداد شد

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

گزارش تصویری زیارت کاروان تیم امید ایران از حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی(ع) در نجف اشرف

دیدار و گفت و گوی فراز فاطمی و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عراق

حضور کاروان تیم امید ایران در ضیافت شام فدراسیون فوتبال عراق

پربازدیدترین ها

اعلام دومين فهرست ذخيره به منظور خريد بليت

آغاز اردوی تیم ملی از نهم خرداد

صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی

اعلام لیست نهایی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران جهت حضور در اردوی عراق و شرکت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا

دعوت از 25 بازیکن به منظور حضور در اردوی تیم ملی

دیدار سرپرست فدراسیون فوتبال با شهردار تهران

لغو يك جانبه ديدار دوستانه ايران و كانادا 

دعوت کمیته انضباطی از پیروانی، محمودی، آقایی و عالیشاه

قهرمانی نوجوانان ایران در کافا ۲۰۲۲

اعلام زمان قرعه کشی و سیدبندی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 کویت